Porady prawne Kraków

Działalność naszej Kancelarii to nie tylko reprezentowanie Klientów przed różnego rodzaju organami wymiaru sprawiedliwości, ale także bieżące udzielanie porad prawnych w dziedzinach, w których się specjalizujemy. Do naszych specjalistów mogą zgłosić się osoby, które niekoniecznie potrzebują zatrudniać prawnika. Chciałyby natomiast zasięgnąć opinii na temat konsekwencji prawnych podejmowanych działań lub dowiedzieć się o najkorzystniejszych możliwych rozwiązaniach prawnych ich sytuacji.

Doradztwo prawne w Krakowie

Udzielanych porad prawnych ze wszystkich dziedzin prawa, w których się specjalizujemy. Trafiają do nas osoby, które potrzebują fachowego doradztwa prawnego w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego czy rodzinnego. Pomocy prawnej szukają osoby zaangażowane w trudności z prawem karnym. Doradzamy klientom w dziedzinie nieruchomości. Udzielamy porad prawnych osobom prywatnym, które niejednokrotnie zgłaszają się do nas z bardzo osobistymi i trudnymi dla nich kwestiami. Na nasze doradztwo prawne mogą liczyć także przedsiębiorcy, niezależnie od skali prowadzonej przez nich działalności.

Nasi adwokaci w sposób cierpliwy i zrozumiały udzielają porad prawnych adekwatnych do indywidualnych przypadków Klientów kancelarii adwokackiej. Kluczem do przekazania wartościowych rad jest doskonałe zrozumienie Klienta i jego sytuacji. Dlatego zanim otrzymają Państwo fachowe doradztwo prawne w danej kwestii, zadamy szereg pytań potrzebnych, by jak najlepiej zorientować się w sprawie i wychwycić ewentualne niuanse prawne, które mogą diametralnie zmienić jej charakter i przesądzić o treści udzielonej porady.

Obsługa prawna firm

Nasze usługi prawne na terenie Krakowa (choć nie tylko, bo w szczególnych przypadkach nasza działalność wykracza poza granice kraju, a nawet kontynentu) często kierujemy do właściciel firm – od start-upów, przez mikroprzedsiębiorstwa, po spółki funkcjonujące w skali międzynarodowej. Co wchodzi w skład obsługi prawnej firm ze strony naszej Kancelarii? Kompleksowa oferta, jaką proponujemy, obejmuje całość procesów służących założeniu i sprawnemu funkcjonowaniu działalności gospodarczej. Pomagamy w sporządzaniu i weryfikacji wszelkiego rodzaju umów, a także statutów i regulaminów. Wspieramy w sytuacjach kryzysowych, reprezentując naszych klientów w ewentualnych sporach sądowych. W ramach usług prawnych dla firm uczestniczymy także w efektywnym rozwiązaniu bądź likwidacji przedsiębiorstwa. Informujemy też klientów o bieżących zmianach w prawie, które mogą wpłynąć na sposób prosperowania ich biznesów.

Nasi stali klienci mogą liczyć na bezpośrednie doradztwo prawne w naszej Kancelarii, przy ul. Dajwór 14 w Krakowie lub w siedzibie klienta, a także otrzymać konsultację przez telefon lub w korespondencji mailowej.

Z naszych usług warto skorzystać szczególnie w przypadkach, gdy działają Państwo w branży trudnej, rządzącej się specyficznymi zasadami. Mamy doświadczenie, które pozwala nam wspierać przedsiębiorstwa, niezależnie od gałęzi gospodarki, jaką reprezentują.